Medarbejdere

Autoværksted:

Per Jensen
Indehaver

Per Jensen er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.
Han er uddannet automekaniker ved BMW i Herning.

Tlf.: 40 25 17 75 per@apauto.dk
Kim Nørhave
Værkfører
SoMe

Kim er bosat i Tulstrup og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2003. Han er uddannet automekaniker ved Toyota Ikast i 2002 og motorcykelmekaniker i 2010.
Salg Ledelse i 2020

Tlf.: 20161774 kim@apauto.dk
René Jørgensen
Karrosseritekniker/ Mekaniker

René er bosat i Tulstrup ved Ikast. Han er uddannet automekaniker ved Honda/Saab i Herning og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2001.

Tlf.: 24401774 rene@apauto.dk
Thomas Rasmussen
Mekaniker
Mia Terp Hansen
Lærling
Murat Bilici
Lærling

 




Landbrug og Maskinværksted:

Arne Juulsgaard

Indehaver

Arne Juulsgaard er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.

Tlf.: 40 11 17 75 arne@apauto.dk
Bjarke Østergaard
Værkfører
Tlf.: 61 75 30 09 bjarke@apauto.dk
Jakob Laursen
Salg
Sebastian M. Larsen
Landbrugsmaskinmekaniker
Johan Krogh
Landbrugsmaskinmekaniker
johan@apauto.dk
Simon Kristensen
Landbrugsmaskinmekaniker
Rasmus Kudsk Wacherhausen
Lærling
Thomas Vig Krøjgaard
Lærling
Lasse Krogh
Lærling
Jeppe Vemmelund Hedegård
Lærling
Andreas Bang Mejer
Lærling
Otto Overgaard Jensen
Lærling
Freja Nordesgaard
Fejepige

 

 




Lager

Jonna Kristensen
Lager
Karsten Olesen
Lager / Udlejning
TLF.: 30 53 17 75 lager@apauto.dk
Emil Pørtner
Lager
TLF.: 31 11 17 75 lager@apauto.dk

-- --




Kontor

Birgitte Ørskov
Chauffør
Helena Bak
Servicemedarbejder
Lisbeth Thimm
Økonomi og administration
Tlf.: 24 41 17 75 lisbeth@apauto.dk




Pedel

Nicolaj Helms
Pedel

 

 

Modtag AutoPartners nyhedsbrev

AutoPartner sender nyhedsbreve ca. 14 gange årligt med gode råd og tilbud.

Du kan selvfølgelig altid afmelde dig igen.

Tilmeld nyhedsbrev
Glædelig Jul & Godt Nytår!
Glædelig Jul & Godt Nytår!