Medarbejdere

Autoværksted:

Per Jensen
Indehaver

Per Jensen er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.
Han er uddannet automekaniker ved BMW i Herning.

Tlf.: 40 25 17 75 per@apauto.dk
René Jørgensen
Værkfører

René er bosat i Tulstrup ved Ikast. Han er uddannet automekaniker ved Honda/Saab i Herning og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2001.

Tlf.: 24401774 rene@apauto.dk
Kim Nørhave
Førstemand-mekaniker
It-/Webansvarlig/Facebook

Kim er bosat i Tulstrup og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2003. Han er uddannet automekaniker ved Toyota Ikast i 2002 og motorcykelmekaniker i 2010.

Tlf.: 20161774 kim@apauto.dk
Emil Bækgaard
Mekaniker
Sebastian M. Larsen
Mekaniker
Murat Bilici
Lærling
William Rasmussen Kølbæk
Fejedreng

 




Landbrugs- og smedeværksted:

Arne Juulsgaard

Indehaver

Arne Juulsgaard er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.

Tlf.: 40 11 17 75 arne@apauto.dk
Bjarke Østergaard
Værkfører
Tlf.: 61 75 30 09 bjarke@apauto.dk
Flemming Lynggard
Landbrugsmaskinmekaniker
Johan Krogh
Landbrugsmaskinmekaniker
johan@apauto.dk
Simon Kristensen
Landbrugsmaskinmekaniker
Keld Jakobsen
Smed
Daniel Jørgensen
Landbrugsmaskinmekaniker
Thomas Vig Krøjgaard
Lærling
Lasse Krogh
Lærling
Jeppe Vemmelund Hedegård
Lærling
Andreas Bang Mejer
Lærling
Otto Overgaard Jensen
Lærling

 




Lager

Jesper Elkjær Scherbe
Lageransvarlig
Tlf.: 54 58 37 75 jesper@apauto.dk
Jonna Kristensen
Lager
Karsten Olesen
Lager / Udlejning
TLF.: 30 53 17 75 lager@apauto.dk
Emil Pørtner
Lager
TLF.: 31 11 17 75 lager@apauto.dk

-- --




Kontor

Birgitte Ørskov
Chauffør
Lisbeth Thimm
Økonomi og administration
Tlf.: 24 41 17 75 lisbeth@apauto.dk




Pedel

Nicolaj Helms
Pedel

 

 

Modtag AutoPartners nyhedsbrev

AutoPartner sender nyhedsbreve va. 14 gange årligt med gode råd og tilbud.

Du kan selvfølgelig altid afmelde dig igen.

Tilmeld nyhedsbrev