Medarbejdere

Autoværksted:

Per Jensen
Mekaniker
Tlf.: 40 25 17 75 per@apauto.dk
Magnus Tribini
Mekaniker
René Jørgensen
Karrosseritekniker/ Mekaniker

René er bosat i Tulstrup ved Ikast. Han er uddannet automekaniker ved Honda/Saab i Herning og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2001.

Tlf.: 24401774 rene@apauto.dk

 

Pawel Sobczak
Mekaniker
Patrick Hasager Lauritsen
Lærling
Mia Terp Hansen
Lærling
Villads Gylding
Fejedreng

 

 



 

Landbrug og Maskinværksted:

Arne Juulsgaard

Indehaver

Arne Juulsgaard er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.

Tlf.: 40 11 17 75 arne@apauto.dk
Bjarke Østergaard
Importansvarlig og produktspecialist
Tlf.: 61 75 30 09 bjarke@apauto.dk
Jens Østergaard
Sælger
Tlf.: 21 19 17 79 jens@apauto.dk
Johan Krogh
Landbrugsmaskinmekaniker
johan@apauto.dk
Mykola Chub
Landbrugsmaskinmekaniker
Simon Kristensen
Landbrugsmaskinmekaniker
Thomas Vig Krøjgaard
Landbrugsmasinmekaniker
Jeppe Vemmelund Hedegård
Landbrugsmaskinmekaniker
Rasmus Kudsk Wacherhausen
Lærling
Anton Krogh
Andreas Bang Mejer
Lærling
Otto Overgaard Jensen
Lærling
Mille Weidmann
Lærling
Freja Nordesgaard
Fejepige

 

 




Lager:

Jonna Kristensen
Lager
Emil Pørtner
Lager
TLF.: 31 11 17 75 lager@apauto.dk
Peter Stick
Lager

 

 




Kontor:

Birgitte Ørskov
Chauffør
Olha Rachok
Servicemedarbejder
Lisbeth Thimm
Økonomi og administration
Tlf.: 24 41 17 75 lisbeth@apauto.dk




Pedel:

Nicolaj Helms
Pedel

 

 

 

 

Modtag AutoPartners nyhedsbrev

AutoPartner sender nyhedsbreve ca. 14 gange årligt med gode råd og tilbud.

Du kan selvfølgelig altid afmelde dig igen.

Tilmeld nyhedsbrev