Medarbejdere

Autoværksted:

Per Jensen
Indehaver

Per Jensen er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.
Han er uddannet automekaniker ved BMW i Herning.

Tlf.: 40 25 17 75 per@apauto.dk
René Jørgensen
Værkfører

René er bosat i Tulstrup ved Ikast. Han er uddannet automekaniker ved Honda/Saab i Herning og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2001.

Tlf.: 96 60 02 21 rene@apauto.dk
Kim Nørhave
Førstemand-mekaniker
It-/webansvarlig

Kim er bosat i Tulstrup og har været ansat hos AP Auto og Maskinværksted siden 2003. Han er uddannet automekaniker ved Toyota Ikast i 2002 og motorcykelmekaniker i 2010.

Tlf.: 96 60 02 20 kim@apauto.dk
Oliver Christensen
Automekaniker

Oliver blev svend hos AP Auto og Maskinværksted i 2017.

oliver@apauto.dk
Emil Bækgaard
Lærling
Sebastian M. Larsen
Lærling




Landbrugs- og smedeværksted:

Arne Juulsgaard

Indehaver

Arne Juulsgaard er indehaver af AP Auto og Maskinværksted.

Tlf.: 40 11 17 75 arne@apauto.dk
Bjarke Østergaard
Værkfører
Tlf.: 61 75 30 09 bjarke@apauto.dk
Jens Østergaard
Sælger
Tlf.: 21 19 17 79 jens@apauto.dk
Flemming Lynggard
Landbrugsmaskinmekaniker
Johan Krogh
Landbrugsmaskinmekaniker
johan@apauto.dk
Simon Kristensen
Landbrugsmaskinmekaniker
Keld Jakobsen
Smed
Jakob Laursen
Lærling
Daniel Jørgensen
Lærling
Casper Gudsø Jensen
Lærling




Lager

Svend Erik Hedevang
Lager- og udlejningsansvarlig
Tlf.: 31 11 17 75 lager@apauto.dk
Jonna Kristensen
Lager




Kontor

Birgitte Ørskov
Chauffør
Lisbeth Thimm
Økonomi og administration
Tlf.: 24 41 17 75 lisbeth@apauto.dk




Pedel

Nicolaj Helms

 

 

Modtag AutoPartners nyhedsbrev

AutoPartner sender nyhedsbreve va. 14 gange årligt med gode råd og tilbud.

Du kan selvfølgelig altid afmelde dig igen.